Menu
1
Popular
Trending
Fresh
All
Substances
Funsubsters
GIFs
Videos
Media
Shop
Top
Top:
Posts
Comments
Users
Chat
More
Search
Submit
Sign Up
Login
Feedback Form
Fun Blog
Yeah, basically
Comments
Follow Comments
Sorted by time
married_dude
· 2 years ago
·
FIRST
A more common example: Sam goes to the store to get toilet paper. He can get a $3 pack with 6 rolls, or a 14 pack for $5. The 12 pack is a better deal, but Sam only has $4. What does he do?
2
Reply
Comments