Menu
1
Popular
Trending
Fresh
All
Substances
Funsubsters
GIFs
Videos
Media
Shop
Top
Top:
Posts
Comments
Users
Chat
More
Search
Submit
Sign Up
Login
Feedback Form
Fun Blog
Why aren't we funding this?
Comments
Follow Comments
Sorted by time
realme
· 4 years ago
·
FIRST
Is this available in my area?
Reply
changetheworld
· 4 years ago
That is so cheap for one homemade pie, let alone 2. There was a little pie company in the last town I lived and pies were like $18.
12
xlaxxine
· 4 years ago
She's a granny
1
changetheworld
· 4 years ago
I get that, but if you think about the ingredients, it cost more than $4.99 - especially if it is fruit.
1
wolfballoonsquad
· 4 years ago
It could just be delicious, buttery, flaky crust and I'd be happy.
Reply
guest_
· 4 years ago
Sign me right the f$&k up.
5
Reply
Comments